Tom 3 Magisterium: Klucz brązowy – recenzja

Magisterium to trzytomowa seria fantasy autorstwa Clare Cassady i McClure Henry’ego, która skupia się na przygodach Calluma Hunta – chłopca, który przez całe życie był odrzucany przez społeczeństwo ze względu na swoje niezwykłe moce. W trzecim tomie, Kluczu brązowym, Callum staje przed kolejnym wyzwaniem – musi znaleźć sposób na powstrzymanie zagrożenia, jakie niesie ze sobą nowy uczeń Akademii Magisterium. Recenzja trzeciego tomu serii Magisterium autorstwa Clare Cassady i McClure Henry’ego.

Magisterium to trzytomowa seria fantasy autorstwa Clare Cassady i McClure Henry’ego. W trzecim tomie, Kluczu brązowym, Callum Hunt staje przed kolejnym wyzwaniem – musi znaleźć sposób na powstrzymanie zagrożenia, jakie niesie ze sobą nowy uczeń Akademii Magisterium.

Tom 3 Magisterium: Klucz brązowy – recenzja: świetna kontynuacja serii!

Brązowy klucz Magisterium Tom 3″ to trzeci tom serii “Magisterium” autorstwa Clare Cassady i Braya’a Schreibera. Jest to świetna kontynuacja serii, która zaczyna się od pierwszego tomu “Magisterium: Klucza stali”. W tym tomie głównym bohaterem jest Callum Hunt, który próbuje uciec od swojego przeznaczenia i nie chce być czarodziejem. Jednakże, jak się okazuje, przeznaczenie ma swoje własne plany dla Calluma i wkrótce musi on wrócić do szkoły czarodziejów, aby uczyć się jak kontrolować swoje mocne moce. Tom 3 “Magisterium: Brązowy klucz” jest świetną kontynuacją serii i na pewno spodoba się fanom fantasy.

Tom 3 Magisterium: Klucz brązowy – recenzja: porywająca lektura dla młodych czytelników!

Magisterium to cykl fantasy autorstwa Clare Cassady i McClure. Jest to trzecia część serii, w której głównymi bohaterami są Callum Hunt i Tamara Rajavi. W tej części poznajemy dalsze przygody Calluma, który stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie magii.

Jestem pod wrażeniem tej książki! Porywająca lektura dla młodych czytelników, którzy lubią fantasy. Książka ma wszystko: intrygującą fabułę, ciekawych bohaterów i niesamowitą akcję. Callum Hunt to bohater, który zaczyna się rozwijać w tym tomie i jestem pewna, że jeszcze bardziej go polubimy w następnych częściach. Tamara Rajavi to także ciekawa postać, która ma swoje sekrety. Klucz brązowy to kolejna udanapartia Clare Cassady i McClure.