Magisterium: Klucz brązowy – Tom 3

W świecie, w którym magia jest powszechna, a nauka i religia walczą o władzę, młody chłopak musi odnaleźć swoje miejsce.

Callum Hunt jest synem czarownika i czarownicy. Urodził się z magiczną mocą, ale jego rodzice uznali, że nie będzie ona dla niego dobra.

Kiedy Callum dostaje się do Akademii Magisterium, musi zdecydować, czy chce poświęcić się magii, czy jej zaprzeczyć.

Magisterium: Klucz brązowy – Tom 3 – recenzja

3 ciekawe akapity rozwijające śródtytuł:

  1. “Magisterium: Klucz brązowy – Tom 3” to najnowsza część przygód Calluma Hunta, który wciąż musi walczyć ze swoimi demonami. W tej części jest również więcej akcji i niespodzianek niż w poprzednich tomach.
  2. Callum staje się coraz bardziej doświadczonym magiem i jego umiejętności są coraz lepsze. W tym tomie ma on do czynienia z nowymi przeciwnikami, którzy są bardziej potężni niż kiedykolwiek.
  3. “Magisterium: Klucz brązowy – Tom 3” to kolejna świetna część serii, która zapewni czytelnikom godziny doskonałej rozrywki. Jeśli lubisz fantasy, to ta seria jest dla Ciebie idealna!

Tom 3 – zapowiedź

Magisterium: Klucz brązowy – Tom 3″ to książka, która jest częścią trylogii. Jest to ostatni tom i zapowiada się na najbardziej dramatyczny z całej serii. W tej części Callum Hunt będzie musiał stawić czoła swojemu przeznaczeniu. Będzie musiał wybrać między dobrem a złem i odkryć, kim tak naprawdę jest. Książka ta jest pełna niesamowitych wróżb, tajemnic i magii. Czytelnicy będą zafascynowani tym, co się wydarzy w finale tej ekscytującej serii. Brązowy klucz Magisterium Tom 3(www.taniaksiazka.pl)