Magisterium: Klucz brązowy – Tom 3

W świecie, w którym magia jest na porządku dziennym, a nauka i technologia rozwijają się w zastraszającym tempie, szkoła jest miejscem, w którym można się czegoś nauczyć. A jeśli chodzi o magię, to jest to jedyna szkoła, w której można się jej nauczyć.

Magisterium to szkoła dla elitarnych magów, którzy mają szansę stać się czarodziejami o najpotężniejszej magii. Uczniowie Magisterium mają do dyspozycji cały ogromny kompleks szkolny, w którym mogą uczyć się wszystkiego, co dotyczy magii. Brązowy klucz Magisterium Tom 3

W trzecim tomie “Magisterium: Klucz brązowy” Callum Hunt musi zmierzyć się ze swoimi demonami i odkryć prawdę o sobie, zanim będzie gotów stanąć przed swoim największym wyzwaniem.

Najbardziej oczekiwana powieść fantasy XXI wieku!

“Najbardziej oczekiwana powieść fantasy XXI wieku!” – to zdanie krzyczy na cały świat z okładki najnowszej książki Sary J. Maas. “Kroniki Czarnej Królowej” to pierwszy tom trylogii, której akcja rozgrywa się w mrocznym i niebezpiecznym świecie fantasy. Główna bohaterka, Feyre, jest łowczynią, która musi zmierzyć się ze swoimi demonami, aby ocalić swoją rodzinę.

Książka ta jest tak oczekiwana, ponieważ jest to pierwsza powieść fantasy od czasu “Harry’ego Pottera”, która może rzucić wyzwanie temu kultowemu dziełu. “Kroniki Czarnej Królowej” są napisane w taki sposób, aby przyciągnąć starszych czytelników, którzy mogli już znudzić się typowymi historiami o czarodziejach i wróżkach. Jest to więc książka, która ma szansę stać się kultowym dziełem XXI wieku.

Poznaj kolejny, fascynujący tom bestsellerowej serii!

“Poznaj kolejny, fascynujący tom bestsellerowej serii!” – to hasło reklamowe najnowszego tomu popularnej serii książek. Jak zwykle, głównym bohaterem jest czarodziej Harry Potter, a akcja toczy się w świecie magii i czarów. W tym tomie Harry musi stawić czoła nowemu wrogowi – Lordowi Voldemortowi. Czy uda mu się pokonać zło? Przekonaj się sam!